SS18-190

9.790 ден 5.880 ден

1 на залиха

Спецификација

Бренд

Модел

Пол

Материјал на часовник

Ремче

Тип на механизам

Вид на механизам

Големина на куќиште

40 mm

Функција на часовник

Време

Водоотпорност

Стакло на часовник

Боја на бројчаник

Сива

Боја на куќиште

Сиво

Боја на ремче

Сиво

Форма на куќиште

Округло

Ширина на ремче