DANIEL KLEIN DK.1.12274-1

3.599 ден

1 на залиха

ШИФРА: DK.1.12274-1 Категории: ,

Дополнителни информации

Боја на куќиште

Сиво

Боја на ремче

Сиво

Ремче

Пол